///Natječaj u svrhu odrađivanja školarina za izbor studenata/tica koji studiraju na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu

Raspisuje se natječaja u svrhu odrađivanja školarina za izbor: studentica/studenata koji studiraju na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu za povremeni rad kao asistenti studentima i studenticama s invaliditetom i ispomoć u Fakultetskim službama – 18 izvršitelja.

Izabrani studenti/studentice moći će odraditi svoju školarinu na način da će odraditi ukupno 360 sati kao asistenti studentima i studenticama s invaliditetom ili kao ispomoć Fakultetskim službama tijekom akademske godine 2018./2019.

Cijena jednog sata iznosi 20,00 kuna neto.

Zainteresirani studenti/studentice trebaju podnijeti prijavu na natječaj preko Urudžbenog ureda s naznakom za Prodekana za poslovanje, izv. prof. dr. sc. Mateusza-Milana Stanojevića, do 26. rujna 2018. godine.

Od |2018-10-01T10:21:47+00:0012.09.2018.|Natječaji, stipendije, projekti, Obavijesti|0 Comments