///Office 365 usluge na Filozofskom fakultetu

Office 365 usluge na Filozofskom fakultetu

Informacije o korištenju i instalaciji Office 365 usluge na Filozofskom fakultetu dostupne su na web adresi www.ffzg.hr/office365.

Uz općenite informacije Office 365 sustava na stranici se nalazi i inicijalna anketa u vezi uvođenja Office 365 usluga na Filozofskom fakultetu koju je potrebno ispuniti kako bi korisniku bila dodijeljena lozinka za račun na Office 365 sustavu. Za prijavu i postupak ispunjavanja ankete potrebno je slijediti navedene upute.

Pristupni podaci s privremenom lozinkom (ukoliko korisnik nije isključili tu funkcionalnost) korisniku će biti poslani putem elektroničke pošte unutar 10 do 15 minuta.

Za dodjelu nove lozinke ili ukoliko korisnik želi prepraviti ispunjene odgovore potrebno je nanovo ispuniti anketu.

Za sve probleme i poteškoće korisnik se može obratiti na adresu office365@ffzg.hr.

Postupak prijave za studente i zaposlenike Filozofskog fakulteta za Office 365 račun je automatski, a svi drugi korisnici koji imaju AAI račun na Filozofskom fakultetu moraju se prvo javiti na adresu racuni@ffzg.hr jer se za njih računi za sada moraju otvarati ručno.

Od |2018-10-11T12:24:13+00:0024.09.2018.|Obavijesti, Ostale obavijesti|0 Comments