///Poziv na audicije ”Spremi jednu za dušu!” Akademskog zbora Concordia discors

Poziv na audicije ”Spremi jednu za dušu!” Akademskog zbora Concordia discors

Akademski zbor Filozofskog fakulteta Concordia discors povodom nove sezone organizira dvije audicije za nove članove.

Audicije će se održati u srijedu, 10. listopada 2018. godine i u četvrtak, 18. listopada 2018. godine s početkom u 20.30 sati u dvoreni D6 Filozofskog fakulteta.

Za članstvo u zboru kandidatkinje i kandidati ne moraju biti glazbeno obrazovani, dovoljno je da pokazuju želju i interes prema pjevanju.  Za audiciju treba pripremiti jednu skladbu po vlastitom izboru, a vokalne mogućnosti kandidatkinja i kandidata ispitat će umjetničko vodstvo.

Veselo društvo, brojna gostovanja, druženja, putovanja i raznolika ekipa samo su dio akademskog zbora Concordia discors.

Zbor je u rujnu 2018. godine nastupao u Sinju, Kninu i Livnu povodom tradicionalne jesenske turneje Kamen, krš i Concordia, a na posljednjem natjecanju u Veroni zbor je osvojio zlato. To je samo djelić brojnih medalja, trofeja i putovanja na kojima je zbor nastupao.

Od |2018-10-15T15:46:17+00:0010.10.2018.|Obavijesti, Obavijesti za studente|0 Comments