Akademski zbor Filozofskog fakulteta Concordia discors povodom nove sezone organizira dvije audicije za nove članove.

Audicije će se održati u srijedu, 10. listopada 2018. godine i u četvrtak, 18. listopada 2018. godine s početkom u 20.30 sati u dvoreni D6 Filozofskog fakulteta.

Za članstvo u zboru kandidatkinje i kandidati ne moraju biti glazbeno obrazovani, dovoljno je da pokazuju želju i interes prema pjevanju.  Za audiciju treba pripremiti jednu skladbu po vlastitom izboru, a vokalne mogućnosti kandidatkinja i kandidata ispitat će umjetničko vodstvo.

Veselo društvo, brojna gostovanja, druženja, putovanja i raznolika ekipa samo su dio akademskog zbora Concordia discors.

Zbor je u rujnu 2018. godine nastupao u Sinju, Kninu i Livnu povodom tradicionalne jesenske turneje Kamen, krš i Concordia, a na posljednjem natjecanju u Veroni zbor je osvojio zlato. To je samo djelić brojnih medalja, trofeja i putovanja na kojima je zbor nastupao.