///Najava programa Knjižnice Filozofskog fakulteta – dvjestota godišnjica romana ”Frankenstein” i izložba ”Bića koja baštinimo”

Ove godine obilježava se dvjesto godina od objavljivanja romana Frankenstein autorice Mary Shelley. U sklopu događanja dr. sc. Martina Domines Veliki održat će predavanje pod naslovom “Frankenstein and the Alpine Utopia” koje će biti uvod u prikazivanje filma Frankenstein (1994).

Od 29. listopada do 9. studenoga 2018. godine u prizemlju Knjižnice Filozofskog fakulteta bit će organizirana izložba knjiga povezanih s autoricom ili romanom, a atmosferu će dodatno dočarati Laboratorij ludog znanstvenika.

Povodom Mjeseca hrvatske knjige od 5. do 15. studenoga 2018. godine u prizemlju Knjižnice Filozofskog fakulteta održat će se izložba ”Bića koja baštinimo” kojom će se prikazati hrvatska mitska bića.

Više o događanjima

Od |2018-10-26T08:47:49+00:0026.10.2018.|Događanja, Obavijesti|0 Comments