///Poziv na edukaciju ”Društveno korisno učenje”

Poziv na edukaciju ”Društveno korisno učenje”

Pozivaju se svi zainteresirani na edukaciju o društveno korisnom učenju za članove nastavnog i upravljačkog osoblja sastavnica Sveučilišta u Zagrebu. Društveno korisno učenje (DKU) je nastavna metoda kojom studenti znanje i vještine stečene kroz studij primjenjuju na razvoj projekta kojim se rješava konkretan društveni problem.

Edukacija će se održati u ponedjeljak, 17. prosinca 2018. godine od 10.00 do 12.00 sati, na adresi Frankopanska 22 (Dvorana F22 Akademije dramske umjetnosti).

Voditeljica edukacije je dr. sc. Nives Mikelić Preradović, izvanredna profesorica na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu i jedna od vodećih stručnjakinja u području društveno korisnog učenja u Hrvatskoj.

Zbog ograničenog broja mjesta potrebno je potvrditi dolazak putem obrasca koji je dostupan ovdje.

Poziv

Dnevni red