U okviru natječaja za projekte Erasmus+ (aktivnosti Strateška partnerstva u području obrazovanja, osposobljavanja i mladih, Udruživanje znanja, Jačanje kapaciteta visokog obrazovanja, Europska sveučilišta, Jean Monnet moduli) službeni partner je SVEUČILIŠTE U ZAGREBU te se upisuje PIC Sveučilišta u Zagrebu : 999933231.

Mandatno pismo ako ste partner ili Izjavu časti ako ste koordinator potpisuje Rektor Sveučilišta temeljem Pisma suglasnosti Dekanice fakulteta.

U cilju dobivanja Pisma suglasnosti potrebno je poslati Uredu za znanost i projekte na icaleta@ffzg.hr  sljedeće podatke o projektu:

• Naziv projekta
  • Uloga u projektu : Koordinator projekta ili partner
  • Ime voditelja projekta i ostalih sudionika s Filozofskog fakulteta
  • Kratki opis projekta: ciljevi, aktivnosti, trajanje, ostali partneri
  • Budžet  projekta: cjelokupni iznos i iznos koji se odnosi na Filozofski fakultet
  • Ako ste partner, Mandatno pismo s upisanim podacima koordinatora

Rokovi za predaju podataka su:

• za aktivnost Jačanje kapaciteta visokog obrazovanja – utorak 22. siječnja 2019. godine
  • za aktivnosti Europska sveučilišta, Udruživanje znanja, Jean Monnet moduli – petak 8. veljače 2019. godine
  • za aktivnost Strateška partnerstva – ponedjeljak 4. ožujka 2019. godine

Temeljem Pisma suglasnosti, Ured za znanost i projekte će ishoditi Mandatno pismo / Izjavu časti u suradnji sa s Uredom za EU projekte Sveučilišta u Zagrebu.

U Evidenciji međunarodne suradnje možete pregledavati sve ERASMUS+ obrazovne projekte i na taj način osigurati jednostavno ispunjavanje projektnih obrazaca u dijelu u kojem se traži opis kapaciteta sastavnice.

Sve materijale s godišnje Erasmus+ konferencije možete pronaći ovdje, u dijelu Korisne prezentacije.

Više informacija o sudjelovanju u Erasmus+ programu za visoko obrazovanje možete naći ovdje.

Za sve dodatne informacije, slobodno se obratite u Ured za znanost i projekte (C-013), Iva Čaleta Pleša, icaleta@ffzg.hr