Početna/IZDVOJENE OBAVIJESTI, mob IZDVOJENE OBAVJESTI/Izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica 2019.

Na temelju Odluke rektora Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damira Borasa u utorak i srijedu, 26. i 27. ožujka 2019. održavat će se izbori za Studentski zbor Sveučilišta u Zagrebu i studentske zborove sastavnica. Glasačka mjesta bit će otvorena oba dana od 8.00 do 20.00 sati.

Na izborima imaju pravo sudjelovati i birati svi studenti dodiplomskih, preddiplomskih, diplomskih i poslijediplomskih studija Sveučilišta u Zagrebu.

Izbori za studentske predstavnike su neposredni, slobodni i tajni. Novi studentski predstavnici biraju se na razdoblje od dvije godine.