Početna/Obavijesti/Događanja/Poziv na konferenciju ”Integracijski procesi većine i manjine u etnički mješovitim zajednicama: Uloga međuetničkog kontakta, percipirane prijetnje i socijalnih normi (IntegraNorm)”

Pozivaju se svi zainteresirani na završnu konferenciju projekta Integracijski procesi većine i manjine u etnički mješovitim zajednicama: Uloga međuetničkog kontakta, percipirane prijetnje i socijalnih normi (IntegraNorm), voditeljice prof. dr. sc. Dinke Čorkalo Biruški, koji je financirala Hrvatska zaklada za znanost, a održava se pod pokroviteljstvom Savjeta za nacionalne manjine Vlade Republike Hrvatske i Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Na konferenciji će se predstaviti prvi rezultat znanstvenoistraživačkog projekta u kojem su sudjelovali učenici i roditelji škola u kojima se nastava odvija na hrvatskom, češkom, mađarskom, srpskom i talijanskom jeziku, u četiri višeetničke zajednice u Hrvatskoj.

Konferencija će se održati u petak 8. ožujka od 10.30 do 14.00 sati u Konferencijskoj dvorani knjižnice Filozofskog fakulteta (2. kat).

Program konferencije.

Od |07.03.2019.|Categories: Događanja, Obavijesti|0 Comments