Početna/Obavijesti/Događanja/Poziv na predavanje ”Psiholog u poduzetničkim vodama” projekta Maraton karijera na Filozofskom fakultetu

U srijedu 27. ožujka u 18.30 sati u Konferencijskoj dvorani Knjižnice Filozofskog fakulteta započet će četvrto predavanje Maratona karijera, projekta u sklopu kojeg uspješni poslovni ljudi održavaju predavanja na fakultetima na kojima su se obrazovali za vlastitu struku.

Ugostit ćemo mladog poduzetnika Sandra Kraljevića koji će održati predavanje pod nazivom ”Psiholog u poduzetničkim vodama”. Podijelit će svoje iskustvo otvaranja tvrtke Mind Lab kao mladi magistar psihologije te kako svojim savjetima pomaže velikim firmama da poboljšaju svoje poslovanje.

Od |14.03.2019.|Categories: Događanja, Obavijesti|0 Comments