Početna/Obavijesti/Događanja/5. PsihoFest – festival popularizacije psihologije

5. PsihoFest – festival popularizacije psihologije

U nedjelju 14. travnja na Filozofskom fakultetu Sveučilišta u Zagrebu u organizaciji Odsjeka za psihologiju, od 11.00 do 21.00 sat održat će se 5. PsihoFest. Radi se o festivalu popularizacije psihologije na kojem će se kroz brojne radionice, predavanja, prezentacije i eksperimente demonstrirati ovo fascinantno znanstveno područje.

Psihologija je znanost o ljudima, znači to je znanost o svima nama. Na PsihoFest-u moći ćete bolje upoznati sebe i saznati kako spoznaje iz psihologije iskoristiti da biste živjeli boljim životom.

Profesori, asistenti i studenti Odsjeka za psihologiju pripremili su bogat program koji možete pogledati ovdje i na društvenim mrežama

Festival je besplatan te namijenjen široj javnosti (djeci, učenicima osnovnih i srednjih škola, studentima, odraslima, umirovljenicima) – svima koje zanima što tjera ljude da razmišljaju, da se osjećaju i da se ponašaju na određeni način. U mnogim točkama mogu sudjelovati i djeca pa se pozivaju obitelji da posjete fetival.

Pozivaju se svi da se pridruže i zabave na 5. PsihoFest-u.

Od |09.04.2019.|Categories: Događanja, Obavijesti|0 Comments