Slijedom otvorenog natječaja Hrvatske zaklade za znanost, program Istraživački projekti i Uspostavni istraživački projekte, u nastavku poruke šaljemo Upute za prijavu.

1. Suglasnost za prijavu projekta

Svi prijavitelji su obvezni ispuniti Suglasnost za prijavu projekta i poslati je u elektronskom obliku na icaleta@ffzg.hr Obrazac Suglasnost za prijavu projekta možete preuzeti ovdje.

1. Potpis dekanice na Administrativnom obrascu i Potpori organizacije

U cilju dobivanja potpisa na navedenim obrascima, ljubazno molimo prijavitelje da potpisane obrasce dostave u Ured za znanost i projekte, C-013 u ponedjeljak 20. svibnja 2019. u vremenu od 10 do 12 i od 13 do 15 sati.

1. Školarina za doktoranda

Ako projektni prijedlog predviđa zapošljavanje doktoranda (na programu Uspostavni istraživački projekt ili naknadno na natječaju Izobrazba doktorskih studenata na programu Istraživački projekti), svi prijavitelji obvezni su planirati trošak školarine u financijski plan projekta.

Ako planirate ranije prijaviti projektni prijedlog i za sve dodatne informacije, slobodno se obratite na icaleta@ffzg.hr