Objavljen je Četvrti krug Natječaja Erasmus+KA107 za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja za razdoblje mobilnosti od 25.11.2019. do 31.05.2020. – PARTNERSKE ZEMLJE: IZRAEL za određena područja suradnje. Rok za prijavu: do 17. listopada 2019.

Važne napomene

Natječaj je raspisan za određena područja suradnje (navedena u tablici u Popisu koji je objavljen uz Natječaj).

• Pristupnici su dužni proučiti cjelokupni tekst Natječaja i  Uputa
  • UPUTE za dokumente: Dokaz o zaposlenju i Potpisanu suglasnost za odsustvo s radnog mjesta
  • OBRAZAC za dokument: Dokaz o zaposlenju i Potpisanu suglasnost za odsustvo s radnog mjesta
  • Staff Mobility for Teaching/Training agreement potpisuju i pečatom ovjeravaju OBJE ustanove (inozemno sveučilište i Filozofski fakultet; potpisnik = VICE-DEAN Prof. Dragan Bagić, PhD.