Gunma University, Japan je objavio Natječaj za stipendije za ak. godinu 2020./2021. Na natječaj se mogu prijaviti studenti Filozofskog fakulteta s poznavanjem japanskoga (minimalno JLPT – N2, N1) i engleskoga jezika.

Studenti su dužni prije prijave proučiti Vodič za prijavu (Applicant’s Gudeline) u kojem se nalazi i popis potrebne dokumentacije.

Stipendija ne uključuje financijsku potporu, pa se mole studenti da prije prijave na natječaj svakako prouče koliko iznose mjesečni troškovi života u Japanu (uključujući i troškove puta).

Za dodatna pitanja obratite se Uredu za međunarodnu suradnju (email: ibedekov@ffzg.hr).

Za pitanja vezana uz test poznavanja japanskoga jezika, molimo da se obratite profesorici Emi Murata e-mail: emurata@ffzg.hr, konzultacije: četvrtak 14:00-15:00 (po dogovoru).

Molbe s naznakom:
PRIJAVA NA NATJEČAJ Gunma University Japan
se predaju u Urudžbeni ured fakulteta (soba D-01), a
rok za prijavu je petak 15. studeni 2019.

PRILOZI: