Nastavnice i nastavnici mogu na Fakultet dolaziti, ne više od 25 u isto vrijeme, uz prethodnu najavu (mejlom: prodekan.organizacija@ffzg.hr / tel. 095 9128 169 sms dovoljan), u slučaju:

1. da doma ne raspolažu uvjetima za držanje online nastave (tehničke nemogućnosti, slaba veza, ukućani, djeca, malen stan, posljedice potresa I tsl.),
  2. da im se nastavni materijal nužan za obavljanje online nastave nalazi u kabinetu.

Svaki boravak u kabinetu, osobito u onima gdje je smješteno više ljudi, zahtijeva čišćenje i minimalnu dezinfekciju, a naše su nam čistačice ljudski neizmjerno važne. Veliki broj njih morao bi na posao putovati iz zagrebačkog prstena što dodatno usložnjava najprije zdravstvenu, a zatim i  organizacijsku situaciju, osobito prijevoz.

Stoga Vas molimo za strpljenje i razumijevanje u ovoj vrlo složenoj situaciji i stavimo sigurnost i zdravlje svih naših zaposlenika na prvo mjesto. Ostanimo doma, ostanimo zdravi. Hvala!