Zbog epidemiološke situacije Smotra Sveučilišta u Zagrebu i ove će se godine održavati u digitalnom obliku pod motom Klikni s faksom!

Predstavljanje pojedinih sastavnica odvijat će se online od 25. do 27. studenog 2021., a sve događaje moći ćete pratiti na službenoj stranici Smotr@.

Smotru Sveučilišta u Zagrebu organiziramo za učenike završnih razreda srednjih škola, studente i ostale zainteresirane s ciljem pravodobnog obavješćivanja o studijskim programima, dostignućima u pojedinim područjima, opremljenosti pojedinih fakulteta, nastavnim planovima, preddiplomskim, diplomskim i poslijediplomskim studijima, kreativnim mjestima za zapošljavanje u pojedinim strukama, uvjetima smještaja tijekom studija u Zagrebu, studentskom životu i o još mnogo drugih detalja.

Filozofski fakultet i ove će godine imati svoj virtualni štand na kojemu ćete moći saznati informacije o upisima na fakultet, koji se sve studijski programi nude, koje su prednosti studiranja na FFZG-u i što fakultet čini posebnim.

Klikni s faksom na ovogodišnjem događanju Smotr@ Sveučilišta u Zagrebu!

Smotr@ 2021.