Studenti Filozofskog fakulteta mogu se prijaviti za sudjelovanje u Međunarodnoj ljetnoj školi Sveučilišta u Grazu. Ove godine, škola se održava od 3. do 16. srpnja 2022. godine i nosi naslov Re-Measuring, Re-Calculating, and Re-Counting: State – Society – Religion in Transition.

Sudjelovanjem u školi stječe se 6 ECTS boda.

Rok za prijave, odnosno za zaprimanje prijavne dokumentacije je 14. ožujka 2022. godine.

Za ljetnu školu moguće je dobiti stipendiju preko CEEPUS mreže Inter-American Studies, koja pokriva većinu troškova. Kandidati za stipendije se moraju prijaviti a) putem normalne prijavne procedure za ljetnu školu i b) preko CEEPUS-a. CEEPUS stipendija pokriva najveći dio ukupnih troškova ljetne škole, pa dobitnici stipendije plaćaju samo participaciju od 120€.

Više informacija o ovogodišnjem programu škole i postupku prijave: