/, Stipendija, Studijski boravak/Natječaj za Erasmus+ studijski boravak, 2019./2020.

Natječaj za Erasmus+ studijski boravak, 2019./2020.

Sveučilište u Zagrebu je objavilo NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa ključne aktivnosti 1 u akademskoj godini 2019./2020.

Studenti su obvezni proučiti cijeli (izvorni) tekst Natječaja te INTERNE upute Filozofskoga fakulteta za prijavu.

Rok za prijavu: do 12:00 sati u četvrtak 14. veljače 2019.

INTERNE UPUTE I DOKUMENTACIJA ZA STUDENTE FFZG:

• Interne upute za studente FFZG, Erasmus+ 2019-2020
• Popis inozemnih sveučilišta – ispravljeno (za studente FFZG)
POMOĆNA TABLICA (popis sveučilišta prema studijskim grupama – ova tablica služi samo kao orijentir

ERASMUS+ KATALOG STRANIH SVEUČILIŠTA  (isključivo kao orijentir – sve relevantne informacije potražiti na mrežnim stranicama sveučilišta)

• Dodatni kriteriji i pravila bodovanja za Erasmus+ 2019-2020
POPIS ECTS koordinatora

Pismo odobrenja – Approval form for final thesis – uputa
Potvrda o poznavanju stranog jezika 2019-2020        Raspored testiranja za potvrdu o poznavanju jezika za ERASMUS+
• Izjava studenta o dosadašnjoj mobilnosti
• Obrazac – Prijava na Erasmus+ natječaj – FFZG

Sve upite studenti mogu poslati e-mailom na adresu: erasmus-studenti@ffzg.hr
Prilikom slanja upita u predmet/subject poruke OBAVEZNO upisati vaše IME i PREZIME.

Mole se studenti da koriste email adresu koja se sastoji od njihova imena i prezimena, po mogućnosti adresu koju su dobili na ffzg poslužitelju. Ovakva email adresa znatno olakšava i pojednostavljuje komunikaciju sa studentima.

2019-02-06T13:24:11+00:0017.01.2019.|