Sveučilište u Zagrebu objavilo je  natječaj za jednu (1) stipendiju za studentsku razmjenu u ljetnom semestru akademske godine 2021./22. za preddiplomske studijske programe koji se izvode na Nacionalnom sveučilištu u Singapuru.

Stipendija uključuje olobođenje od plaćanja školarine na Nacionalnom Sveučilištu u Singapuru za vrijeme studijskog boravaka, pomoć pri pronalaženju studentskog smještaja od strane NUS-a, mjesečnu potporu Sveučilišta u Zagrebu od 5.000 kn, te refundaciju za putne troškove u iznosu do 7.000 kn.

Prije prijave na natječaj studenti trebaju provjeriti kompatibilnost studijskih programa i sa odsječkim ECTS koordinatorom/ima načelno dogovoriti priznavanje mobilnosti nakom povratka.

U slučaju odabira za mobilnost student će morati sastaviti Ugovor o učenju (za detaljne upute molimo javiti se emailom: ibedekov@ffzg.hr)

Rok za prijavu: 18. kolovoza 2021.