1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu
ERASMUS+ STRUČNE PRAKSE
ak.god. 2018./19.
početak mobilnosti u razdoblju od: 02.7.2018.-31.12.2018.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu ERASMUS+ STRUČNE PRAKSE za akademsku godinu 2018./19.
Tekst Natječaja nalazi se na poveznici Sveučilišta u Zagrebu:

STUDENTI SU DUŽNI PAŽLJIVO PROČITATI CIJELI (IZVORNI) TEKST NATJEČAJA !

ROK za slanje ONLINE prijave i predaju potpune dokumentacije: najkasnije do 30.5.2018. (datum primitka)
(Postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava.)

UPUTE ZA PRIJAVU ZA STUDENTE FFZG:

1. Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom -studentima Filozofskog fakulteta Izjavu OBAVEZNO mora parafirati odsječki ECTS koordinator (studentima dvopredmetnoga programa Izjavu parafiraju oba odsječka ECTS koordinatora), nakon toga Izjavu potpisuje fakultetski ECTS koordinator/prodekan za znanost i međunarodnu suradnju prof.dr.sc. Dragan Bagić.
PEČAT na potpis fakultetskog ECTS koordinatora/ prodekana za znanost i međunarodnu suradnju studenti će dobiti u Urudžbenom uredu (soba D-01).
2. Studenti koji su diplomirali NEMAJU PRAVO prijave na natječaj. U trenutku prijave na natječaj, pa sve do konačnoga odabira za mobilnost, student NE SMIJE DIPLOMIRATI!
Prilikom izdavanja i ovjere Potvrde o upisanom semestru Studentska služba treba provjeriti status studenta.
3. Popis ECTS koordinatora
4. Potvrda o poznavanju stranog jezika
5. Jednu kopiju kompletne prijavne dokumentacije, poslati emailom u jednom PDF dokumentu Ivani Bedeković na: erasmus-studenti@ffzg.hr (Ured za međunarodnu suradnju FF)

Za sve upite molimo javiti se emailom: erasmus-studenti@ffzg.hr