Prvi krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu ERASMUS+ STRUČNE PRAKSE u ak.god. 2020./21.

PRIJE PRIJAVE MOLIMO PROČITATI IZVORNI TEKST NATJEČAJA I POSEBNE UPUTE ZA PRIJAVU ZA STUDENTE FFZG.

Početak mobilnosti u razdoblju: 01.08.2020.-15.02.2021.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je 1. krug Natječaja za mobilnost studenata u svrhu stručne prakse Erasmus+ (KA103) za akademsku godinu 2020./21.  Tekst Natječaja nalazi se na sljedećoj poveznici: http://www.unizg.hr/nc/vijest/article/1-krug-natjecaja-za-mobilnost-studenata-erasmus-strucna-praksa-akademska-godina-202021/

ROK ZA PRIJAVU:

• ONLINE prijava –  najkasnije do 15.06.2020. do 12,00 sati
  • SLANJE potpune dokumentacije e-mailom (erasmus-studenti@ffzg.hr) – najkasnije do 15.06.2020. do 15,00 sati              (Postoji mogućnost i ranijeg zatvaranja natječaja u slučaju ranijeg isteka predviđenih sredstava.)

POSEBNE UPUTE ZA PRIJAVU ZA STUDENTE FFZG:

1. Izjava suglasnosti ECTS koordinatora s predloženom Erasmus+ stručnom praksom-studenti Filozofskog fakulteta moraju pribaviti emailom suglasnost odsječkog ECTS koordinatora (studenti dvopredmetnoga programa od oba odsječka ECTS koordinatora) i priložiti ju uz ostalu prijavnu dokumentaciju. POTPIS fakultetskog ECTS koordinatora/prodekana za znanost i međunarodnu suradnju prof.dr.sc. Dragana Bagića i PEČAT pribavit će Služba za međunarodnu suradnju.
  2. Studenti koji su diplomirali NEMAJU PRAVO prijave na natječaj. U trenutku prijave na natječaj, pa sve do konačnoga odabira za mobilnost, student NE SMIJE DIPLOMIRATI! Prilikom izdavanja i ovjere Potvrde o upisanom semestru Studentska služba treba provjeriti status studenta.
  3. Popis ECTS koordinatora
  4. Potvrda o poznavanju stranog jezika (Odsjek- studenti filoloških grupa trebaju se javiti ECTS koordinatoru ili u Centar za strane jezike FF – Centar je organizirao online testiranje).
  5. Kompletnu prijavnu dokumentaciju poslati emailom u jednom PDF dokumentu Ivani Bedeković na: erasmus-studenti@ffzg.hr (Služba za međunarodnu suradnju FF)

Za sve upite molimo javiti se emailom: erasmus-studenti@ffzg.hr