Gunma University, Japan je objavio Natječaj za studijski boravak u zimskom semestru 2021/22.

Na natječaj se mogu prijaviti studenti Filozofskog fakulteta s poznavanjem  engleskoga i japanskoga jezika. Studenti su dužni prije prijave proučiti Vodič za prijavu u kojem se nalazi i popis potrebne dokumentacije. Stipendija ne podrazumijeva i financijsku potporu, pa se mole studenti da prije prijave na natječaj svakako prouče koliko iznose mjesečni troškovi života u Japanu (uključujući i troškove puta i osiguranja za vrijeme boravka u Japanu). Za dodatna pitanja obratite se Uredu za međunarodnu suradnju (email: ibedekov@ffzg.hr ).

Za pitanja vezana uz test poznavanja japanskoga jezika, molimo da se obratite profesorici Emi Murata e-mail: emurata@ffzg.hr

PRIJAVA:

Rok za prijavu na natječaj: 01.03.2021.

Prijave se predaju emailom Ivani Bedeković, Ured za međunarodnu suradnju FF: ibedekov@ffzg.hr

Prijave stranom sveučilištu šalje Ured za MS. Prijave koje strano sveučilište zaprimi direktno od studenta neće biti razmatrane.