Sveučilište Johannes Gutenberg organizira Ljetnu školu namijenjenu studentima društvenog i humanističkog znanstvenog područja, koja počinje 30.8.2022. a  trajat će dva tjedna.

Troškove školarine i smještaja u iznosu od 2.000,00 EUR za dvoje studenata Sveučilišta u Zagrebu  osigurat će Santander Consumer Bank.

Studenti koji se žele prijaviti na natječaj trebaju se prvo javiti emailom sveučilišnom koordinatoru gospodinu Hrvoju Nikoliću na incoming@unizg.hr i priložiti ispunjenu i potpisanu preporuku. Za informacije o postupku potpisivanja preporuke molimo javiti se emailom u Službu za međunarodnu suradnju FFZG Ivani Bedeković (ibedekov@ffzg.hr)

Nomination JGU Summer School 2022

JGU – mainz – Natječaj za stipendiju za Ljetnu školu Johannes Gutenberg University