Natječaj indonezijske vlade za DARMASISWA  stipendije

DARMASISWA je jednogodišnji program stipendiranja bez diplome koji indonezijska vlada nudi svim ne-indonezijskim državljanima iz zemalja s kojima Indonezija ima diplomatske odnose za studiranje indonezijskog jezika, umjetnosti, glazbe, zanata i drugih predmeta na 68 odabranih indonezijskih visokoškolskih ustanova u raznim gradovima u Indoneziji. Ovaj program organizira indonezijsko Ministarstvo prosvjete, kulture, istraživanja i tehnologije u suradnji s Ministarstvom vanjskih poslova.

Važni datumi:

• Online prijave: 20. veljače 2023. – 7. travnja 2023.
  • Intervju i administrativna provjera u Veleposlanstvu Republike Indonezije u Zagrebu: 8. – 21. travnja 2023.
  • Odabir od strane indonezijskog sveučilišta: 22. travnja 2023. – 4. svibnja 2023.
  • Objava rezultata: 12. svibnja 2023.

Osnovni uvjeti: 18-27 godina; dobro poznavanje engleskog jezika.

Više informacija o stipendiji i dokumentima za prijavu: https://darmasiswa.kemdikbud.go.id/regulations/

Rok za prijavu: 7. travnja 2023.