Karlovo Sveučilište u Pragu, Češka, organizira ljetnu školu „Prague Summer School of Journalism“ koja će se održati od 1. do 15. rujna 2018., a namijenjena je u prvom redu studentima preddiplomskih i diplomskih studija komunikacijskih, međunarodnih, političkih, socioloških i drugih srodnih znanosti. Tema ovogodišnje ljetne škole je „Cross-platform foreign correspondence.“ Kotizacija za ljetnu školu iznosi 870 eura, a uključuje školarinu, smještaj, svakodnevni doručak i ručak te društvene i kulturne događaje. Uspješnim sudionicima bit će dodijeljeno 8 ECTS bodova.

Rok za prijavu: 22. lipnja 2018.

Detaljnije informacije o ljetnoj školi možete pronaći u promotivnom letku i na internetskoj stranici summer-school.fsv.cuni.cz.
Za sve dodatne informacije zainteresirani se mogu javiti na summer-school@fsv.cuni.cz.