Objavljen je natječaj za sudjelovanje u Ljetnoj školi Romance Languages and Cultures in Past, in Present and in Future u okviru FISH CEEPUS programa.

Ljetna škola će se održati u Krakovu od 24. travnja 2019. do 1. svibnja 2019. a rok za prijavu: do 30. 03. 2019. u ponoć.

Tekst natječaja i prijavni obrazac: Natječaj i prijavni obrazac za Ljetnu školu – Krakow

S obzirom da na vrlo kratak rok za prijavu u slučaju da do predviđenoga roka ne uspijete sakupiti svu potrebnu dokumentaciju, javite se odsječkim CEEPUS koordinatoricama:

– za francuski jezik i književnost: Maja Zorica Vukušić, mzorica@ffzg.hr (F-309),
– za španjolski jezik i književnost: Ana Gabrijela Blažević, agblazev@ffzg.hr (F-310),
– za talijanski jezik i književnost: Dubravka Dubravec Labaš, ddlabas@ffzg.hr (F-330).