Sveučilište u Zagrebu je raspisalo Erasmus+ KA107 Natječaj za mobilnost studenata prema tzv. PARTNERSKIM ZEMLJAMA (Izrael, Ukrajina) za mobilnost 17.08.2020-31.03.2021.

Za Filozofski fakultet dostupne su sljedeće stipendije:

• University of Haifa (BA, MA) / Bar-Illan University (BA, MA) – IZRAEL
  • Ivan Franko National University of Lviv (BA, MA) / Taras Shevchenko National University of Kyiv (BA, MA, PhD) – UKRAJINA

Rok prijavu: 03. prosinca 2019. (12:00 sati – podne= datum i vrijeme primitka dokumentacije, NE poštanskoga žiga!)

Studenti su obvezni proučiti cjelokupni tekst Natječaja i Interne upute Filozofskoga fakulteta.

Kontakt osoba za dodatne informacije:
Ivana Bedeković
Ured za međunarodnu suradnju FFZG
email: erasmus-studenti@ffzg.hr

Natječaj i potrebni materijali dostupni su na mrežnim stranicama Filozofskog fakulteta: Sveučilišta u Zagrebu:

Krajnji rok za prijavu: 03. prosinca 2019. (12:00 sati – podne= datum i vrijeme primitka dokumentacije, NE poštanskoga žiga!)