ZA ERASMUS+ STUDIJSKI BORAVAK u ak.god. 2023./2024.

Sveučilište u Zagrebu objavilo je  NATJEČAJ za mobilnost studenata u svrhu studijskog boravka u okviru Erasmus+ programa u ak.god. 2023./2024.

Studenti su obvezni proučiti cijeli tekst Natječaja objavljen na mrežnim stranicama Sveučilišta, sve dodatke objavljene uz tekst Natječaja te INTERNE upute Filozofskog fakulteta za prijavu.

Rok za prijavu: do 12:00 sati u ČETVRTAK, 02. ožujka 2023.

KONZULTACIJE: Služba za međunarodnu suradnju sve konzultacije održava isključivo putem emaila.  IVANA BEDEKOVIĆ, mobilnost studenata; Služba za međunarodnu suradnju FFZG; email: erasmus-studenti@ffzg.hr

Savjetujemo studentima da upite ne šalju zadnji dan ili večer prije zatvaranja natječaja jer je vrlo vjerojatna mogućnost da na tako kasno poslane upite nećemo stići odgovoriti.