SVEUČILIŠTE U ZAGREBU

FILOZOFSKI FAKULTET Zagreb, Ivana Lučića 3

RASPISUJE NATJEČAJ

1. za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto I. vrste – stručni suradnik – administrator EU projekata u Službi za međunarodnu suradnju – na određeno vrijeme od 36 mjeseci i u punom radnom vremenom– 1 izvršitelj (m/ž)

Uvjeti:

• visoka stručna sprema,
  • poznavanje rada na računalu (MS Office),
  • poznavanje engleskoga jezika,
  • jedna godina radnog iskustva

Prednosti:

• iskustvo administriranja projekata financiranih iz fondova Europske unije
  • iskustvo rada u visokoškolskoj ili znanstvenoj ustanovi

2.  za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme i s punim radnim vremenom na radno mjesto I. vrste – ostala radna mjesta I. vrste, interni naziv: tajnik/-ca Odsjeka za arheologiju – jedan izvršitelj (m/ž) (zamjena za bolovanje)

Uvjeti

– visoka stručna sprema

– poznavanje rada na računalu (MS Office)

– poznavanje engleskoga jezika

Prednosti:

• završen studij arheologije
  • iskustvo rada u visokoškolskoj ustanovi na sličnim poslovima najmanje godinu dana
  • iskustvo u administriranju informacijskog sustava visokih učilišta (ISVU)

Prijavu sa životopisom, dokaz o državljanstvu, te ostalim dokazima o ispunjavanju uvjeta i prednosti natječaja potrebno je dostaviti na adresu: Filozofski fakultet, Urudžbeni ured, Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb, u roku od 15 dana (za natječaj pod brojem 1.) i u roku od 8 dana (za natječaj pod brojem 2.) od objave natječaja.

Zakašnjele prijave i prijave bez dokaza o traženim uvjetima neće se razmatrati.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN br. 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.