Sveučilište u Zagrebu, Filozofski fakultet, Zagreb, Ivana Lučića 3

RASPISUJE NATJEČAJ

za izbor arheologa – istraživača za potrebe terenskog arheološkog istraživanja u Lumbardi na određeno vrijeme do 31.10.2019. – 2 izvršitelja (m/ž) u punom radnom vremenu

Uvjeti:

– završen diplomski studij arheologije

– najmanje 12 mjeseci iskustva u terenskim istraživanjima

– najmanje jedno terensko istraživanje koje uključuje antičku arhitekturu u krškom reljefu

-dobro poznavanje fotogrametrije, izrade 3D modela i rada sa sustavom Agisoft

-dobro poznavanje izrade digitalne terenske dokumentacije

-vozačka dozvola B kategorije

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta, dokaz o državljanstvu i životopis podnose se na adresu: Filozofski fakultet, Urudžbeni ured, Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb, u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama.

Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN br. 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Zakašnjele prijave i prijave bez dokaza o traženim uvjetima i prednostima neće se razmatrati. Kandidati koji će ući u uži izbor bit će pozvani na motivacijski razgovor.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.