SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

OBJAVLJUJE
ispravak dijela natječaja koji je objavljen na web stranici Filozofskog fakulteta 5. siječnja 2024.

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme i s punim radnim vremenom na radnom mjestu Položaj I. vrste – voditelj ostalih ustrojstvenih jedinica, interni naziv: voditelj Ureda za kadrovske poslove – jedan izvršitelj (m/ž), uz probni rok od 6 mjeseci.

Rok za podnošenje prijava produžuje se na 15 dana od objave natječaja, odnosno traje do 20. siječnja 2023. godine

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta i prednosti podnose se na adresu: Filozofski fakultet u Zagrebu, Urudžbeni ured, 10 000 Zagreb, Ivana Lučića 3.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.