SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

RASPISUJE NATJEČAJ

Za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme i s punim radnim vremenom na radnom mjestu I. vrste – zamjena za bolovanje:

– Diplomirani knjižničar/-ka – jedan izvršitelj (m/ž)

Uvjeti
– VSS, diplomirani knjižničar
– poznavanje rada na računalu (MS Office)
– poznavanje engleskoga jezika

Prednosti
– godina dana iskustva na poslovima diplomiranog knjižničara
– poznavanje rada u integriranom knjižničnom sustavu Koha
– završen sveučilišni diplomski studij etnologije i kulturne antropologije

Pristupnici su obvezni uz prijavu dostaviti životopis, dokaz o državljanstvu, presliku isprave o završenom školovanju i elektronički zapis HZMO-a o radnom stažu.
Prijava na natječaj s traženim dokazima o ispunjavanju uvjeta i prednosti dostavlja se na adresu: Filozofski fakultet, Urudžbeni ured, Ivana Lučića 3, 10000 Zagreb, u roku od 8 dana od objave natječaja.
Na natječaj se, pod ravnopravnim uvjetima, imaju pravo javiti osobe oba spola.
Kandidati koji prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 101. Zakona o pravima hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji (NN br. 121/17) uz prijavu na natječaj dužni su priložiti, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Rezultati natječaja bit će objavljeni na web-stranici Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu.