Centar za razvoj karijere Filozofskog fakulteta u četvrtak, 27. svibnja 2021., sudjelovao je u online susretu karijernih centara koji je organizirao Karijerni centra Prirodoslovno-matematičkog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na temu: „Izazovi karijernih centara u doba pandemije.“

Program sastanka uključivao je i pozvano predavanje i radionicu koje su vodile doc. dr. sc. Tanja Jurin i  doc. dr. sc. Maja Parmač Kovačić s Odsjeka za psihologiju našeg Fakulteta, na temu Psihološke teškoće i problemi studenata i koja je uloga psiholoških savjetovališta u doba pandemije te Organizacija studentskih obveza u doba pandemije.

Ostale teme bile su i kako provoditi stručnu praksu, karijerno i psihološko savjetovanje u doba pandemije, ali i kako djelatnici karijernih centara brinu o sebi u doba pandemije.

Na sastanku je zaključeno kako ovakvih susreta treba biti više te da je razmjena iskustva od iznimne važnosti pogotovo sada u ovim izazovnim vremenima.