SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
FILOZOFSKI FAKULTET
Zagreb, Ivana Lučića 3

OBJAVLJUJE ISPRAVAK NATJEČAJA

objavljenog 16. srpnja 2021. god. na web stranice Fakulteta za radno mjesto pod rednim brojem 6) koje se odnosi na izbor u znanstveno-nastavno zvanje i na radno mjesto asistenta za područje društvenih znanosti, polje informacijske i komunikacijske znanosti, grana arhivistika, na Katedri za arhivistiku i dokumentalistiku na Odsjeku za informacijske i komunikacijske znanosti – 1 izvršitelj (m/ž), dodaje se:

Dodatni uvjeti za radno mjesto pod rednim brojem 6:

Broj i kvaliteta objavljenih znanstvenih i stručnih radova iz područja, sudjelovanje na znanstvenim i stručnim skupovima, upisanost na poslijediplomski doktorski studij iz područja informacijskih i komunikacijskih znanosti.

Prednosti za radno mjesto pod rednim brojem 6:

Kandidati koji su završili diplomski studij informacijskih znanosti, smjer arhivistika.

Ostali dio natječaja ostaje nepromijenjen.