U ponedjeljak 29. studenoga 2021. na Filozofskom fakultetu održana je manifestacija pod nazivom „Filozofski za 21. stoljeće u kontekstu EU projekata”. Na manifestaciji su se predstaviti aktualni međunarodni projekti Filozofskog fakulteta. Između kojih je bio predstavljen i projekt Učenje kroz rad i sustav upravljanja studentskim iskustvom na Filozofskom fakultetu u Zagrebu u čijoj provedbi je Centar za razvoj karijere direktno uključen.

Cilj događanja bio je predstaviti doprinos međunarodnih projekata pozitivnim promjenama u znanstveno-nastavnom radu na Filozofskom fakultetu.

Događanje je bilo organizirano u okviru Dana otvorenih vrata EU projekata, koje provodi Ministarstvo regionalnoga razvoja i fondova Europske unije Republike Hrvatske uz podršku Europske komisije.

Više informacija o samom događaju možete pronaći na internetskim stranicama Filozofskog fakulteta.