Natječaj za akademsku mobilnost u 2023.

Rok: 15. 11. 2022. do 12:00 sati

Sveučilište u Zagrebu raspisalo je Natječaj za akademsku mobilnost u 2023. godini (prvi krug) sa niže navedenim mogućnostima razmjene:

1. a) odlazna mobilnost prema STRATEŠKIM partnerima,
  2. b) prekogranična mobilnost prema visokoškolskim ili znanstvenim ustanovama u cijelome SVIJETU,
  3. c) mobilnost DOKTORSKIH STUDENATA (KOTIZACIJE za aktivno sudjelovanje na znanstveno-stručnim skupovima).

Mobilnosti iz ovoga kruga mogu se ostvariti nakon 1. veljače 2023.

Važne napomene:

Prijava se sastoji od on-line prijave i dokumentacije (sken @) koja se šalje na: international@ffzg.hr

1. Rok za on-line prijavu: najkasnije do 12:00 sati 15. studenoga, 2022.
  2. Rok za slanje CJELOKUPNE dokumentacije je do 14:00 sati 15. studenoga na: international@ffzg.hr.

Sukladno tekstu Natječaja pristupnici prijave šalju Povjerenstvu Filozofskoga fakulteta.  Nakon što Povjerenstvo Fakulteta izvrši rangiranje, prijave će biti dostavljene Sveučilištu u Zagrebu koje određuje konačnu rang listu.

Natječaj i ostali materijali su dostupni na mrežnim stranicama Filozofskoga fakulteta.