HODOGRAM POSTUPKA PRIPREME MATERIJALA   PDFWEB

UPUTE ZA PRIPREMU MATERIJALA
obavezno pročitati!

OBRASCI:

Popis svih obrazaca u postupku vrednovanja

Primjeri za ispunjavanje obrazaca:
Obrazac 1  |  Obrazac 7  |  Obrazac 2

DODATNE KORISNE INFORMACIJE:

Napomene o ishodima učenja

Kolegiji generičkih vještina

Veličina nastavne grupe za vrste nastave (Kolektivni ugovor za znanost i visoko obrazovanje, prosinac 2018.)

Oblici sveučilišne nastave prema razini primjene tehnologija e-učenja (Povjerenstvo za e-učenje Sveučilišta u Zagrebu, listopad 2009.)

Zaključak o dostavljanju Studije o opravdanosti u slučaju izmjena većih od 40% (Odbor za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu, listopad 2022.)

Zaključak o dostavljanju životopisa (Obrasca 3) (Odbor za upravljanje kvalitetom Sveučilišta u Zagrebu, listopad 2022.)

Završile su online prijave u kalendar predaje reformiranih studijskih programa za postupak vrednovanja.

ONLINE OBRAZAC dostupan je i dalje, ali ga treba koristiti isključivo u slučaju pokretanja potpuno novog studijskog programa, a ne za prijavu izmjena u postojećim studijskim programima.