Za FAKULTETSKO VIJEĆE moraju biti spremni dokumenti na HR:

• za izmjene od 20% do 40% Obrazac 7 i ishodi učenja studijskog programa
  • za izmjene veće od 40% Obrazac 1

OBELIKS ZA REFORMU:

ONEDRIVE:
https://web2020.ffzg.unizg.hr/sustav-za-kvalitetu/reforma/ > OneDrive Reforma studijskih programa

REFORMSKI KUTAK:

ECTS KALKULATOR:

OPĆENITI PODACI O STUDIJU

Ako se naziv, akademski naziv, smjerovi ili kvota u reformiranom studiju mijenjaju, obavezno obavijestiti prodekanicu jer se izmjene moraju navesti u popratnoj dokumentaciji za Sveučilište i MZO!

PROMJENE PO NOVOM ZAKONU

• upotrebljavajte naziv prijediplomski (umjesto dosadašnjeg preddiplomski)
  • umjesto predmet koristi se kolegij
  • poslijedoktorandi su viši asistenti