Drage studentice, dragi studenti,

Jesenski krug prijava na na združeni diplomski studij Primijenjene kognitivne znanosti bit će od 26.08. do 06.09. Studij zajedničkim snagama izvode dvije sastavnice Sveučilišta u Zagrebu, Fakultet elektrotehnike i računarstva i Filozofski fakultet.

Što je to kognitivna znanost i čime se bavi možete saznati u predavanju The Integrated Study of the Mind koje je održao profesor Mark Turner na ovogodišnjem predstavljanju studija te u predavanju Introduction to Cognitive Science koje je održao profesor Todd Oakley na prošlogodišnjem predstavljanju studija. Profesorica Renata Geld, voditeljica studija, održala je predavanje o iskustvima prve generacije studenata te o samom studijskim programu. Više o studijskom programu možete čuti i u emisiji Znanstveni koncentrat. Dodatne informacije o nastanku i ciljevima studija možete saznati i u 35. epizodi podkista Što je kognitivna znanost, u kolumni i članku na tportalu, intervjuu na Netokraciji, intervjuu na Poslovnom Dnevniku te u najnovijem intervjuu na temu odnosa čovjeka i tehnologije.

Sve informacije o prijavama i studijskom programu možete pronaći na stranicama studija.

Veselimo se novim studentima i zajedničkom interdiciplinarnom radu!