EIT Health Info Day u organizaciji Sveučilišta u Zagrebu kao EIT Health Huba održat će se u četvrtak 27. veljače 2020. s početkom u 14.00 sati u prostorima Zagrebačkoga inovacijskoga centra ZICER.

EIT Health svojim programom natječaja nudi financijsku i potporu mentorstva za start-up tvrtke i timove s inovativnim rješenjima u području zdravlja.
U sklopu EIT Health Info Daya programe i natječaje EIT Healtha predstavit će Tamás Békási, RIS Business Creation Project Manager putem ZOOM poziva, nakon čega će odgovarati na pitanja. Potom će sudionici Info Daya imati priliku proširiti mrežu kontakata putem networkinga.

Od predstavljanih programa EIT Jumpstarter je namijenjen i timovima (uključivo istraživače, alumne, studente), a rok prijave je već 15. ožujka pa je ovo dobra prilika pravovremeno saznati više. EIT Jumpstarter je osim toga suradnja više EIT zajednica te su dobrodošli i timovi s idejama iz različitih područja – zdravlje, hrana, energija, sirovine, proizvodnja, mobilnost u gradovima – tako da ga se svakako isplati proučiti.

Prijave za EIT Health Info Day su otvorene do ponoći 26. veljače.

Za sve dodatne informacije oko prijava slobodno možete se javiti na adresu elektroničke pošte: speles@unizg.hr