Otvoreni su natječaji ”Ian Ramsey Centre University of Oxford” za financiranje projekata

Ian Ramsey Centre nudi nekoliko mogućnosti financiranja:

• Call for Research Project Proposals New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 29.05.2020.
  • Call for Translation Project Proposals New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 30.09.2020.
  • Oxford University Prize for Eastern European Perspectives on Science, Theology and Humane Philosophy 2020: rok za prijavu 30.09.2020.
  • Call for Templeton Visiting Fellowships New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 31.01.2020.

Sve potrebne informacije i obrasci su dostupni na mrežnim stranicama natječaja ”Ian Ramsey Centre University of Oxford”

Molimo zainteresirane pristupnike natječaju da se za izdavanje institucionalnih dokumenata koje potpisuje čelnik institucije, primjerice Pismo podrške (Institutional support form) obrate na email: projekti@ffzg.hr.