Otvoreni su natječaji Ian Ramsey Centre University of Oxford za financiranje projekata

Ian Ramsey Centre nudi nekoliko mogućnosti financiranja:

• Call for Research Project Proposals New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 29.05.2020.
  • Call for Translation Project Proposals New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 30.09.2020.
  • Oxford University Prize for Eastern European Perspectives on Science, Theology and Humane Philosophy 2020: rok za prijavu 30.09.2020.
  • Call for Templeton Visiting Fellowships New Horizons for Science and Religion in Central and Eastern Europe: rok za prijavu 31.01.2020.

Sve potrebne informacije i obrasci su dostupni na mrežnim stranicama: https://cee.ianramseycentre.info/applications

Molimo zainteresirane pristupnike natječaju da se za izdavanje institucionalnih dokumenata koje potpisuje čelnik institucije, primjerice Pismo podrške (Institutional support form) obrate na email: projekti@ffzg.hr.