Dekanski kolegij je 9. lipnja donio odluku o raspisu internog natječaja za financiranje institucijskih istraživačkih projekata iz sredstava dodijeljenih Filozofskom fakultetu za temeljno financiranje znanstvene djelatnosti u tekućoj akademskoj godini. Tekst natječaja.

Ističemo da se ove godine u okviru ovog natječaja ne mogu potraživati troškovi sudjelovanja na domaćim i međunarodnim skupovima. Rezervirana su sredstva za financiranje sudjelovanja na domaćim i međunarodnim skupovima te će za njihovu raspodjelu biti raspisan zaseban poziv krajem kolovoza, kada bude jasnija situacija s održavanjem pojedinih skupova planiranih u ovoj i prvoj polovini naredne kalendarske godine. Na navedeni poziv za financiranje sudjelovanja na skupovima moći će se javiti svi zaposlenici bez obzira jesu li uključeni u neki od institucijskih istraživačkih projekata.

Prijave na natječaj za financiranje institucijskih istraživačkih projekata šalju se isključivo u elektronskom obliku na propisanim obrascima na adresu elektroničke pošte: potpore@ffzg.hr. Na istu adresu elektroničke pošte mogu se slati i upiti za pojašnjenjima odredbi natječaja i procedura. Periodično će se na mrežnim stranicama Fakulteta unutar obavijesti o natječaju (izdvojeno na naslovnici fakultetske mrežne stranice) objavljivati odgovori na postavljena pitanja.

Rok za slanje prijava je zaključno sa 1. srpnjem 2020. godine.

Obrasci za prijavu dostupni su na poveznicama:

Evaluaciji će kao i ranijih godina provoditi Povjerenstvo. Odluka o imenovanju Povjerenstva.