Drage studentice i studenti, dana 4. listopada2020. dovršili smo unos podataka o vašem JMBAG-u u sustav Omega. To će se koristiti prilikom upisa u e-kolegije, ispita, upisa ocjena i slično. Molimo vas provjerite jesu li podaci koje smo pridružili vašim računima točni ili možda nedostaju.

Napravili smo kraće video upute kako to napraviti (te kako nam javiti ako vaš JMBAG nedostaje ili ga je potrebno izmijeniti).

Netočnost podataka možete prijaviti putem poveznice Sustav učenja na daljinu Omega – Izmjena podataka – JMBAG (samo studenti).

Vaš JMBG možete pronaći u sustavu ISVU. Ima 10 znamenaka!

Ako su vaši podaci točni, ne morate ništa javljati ili mijenjati. Ovo se odnosi samo na studente preddiplomskih i diplomskih studija, dok studenti poslijediplomskog studija ne moraju ništa provjeravati!