Upisi na preddiplomske studije Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu u akademskoj godini 2021./2022. odvijat će se isključivo online putem aplikacije FFZG online upisi.

Upisi će započeti u četvrtak 22. srpnja u 9.00 sati i trajat će do subote 24. srpnja 2021. godine.

Kako bi se ubrzao postupak predaje zahtjeva za upis potrebno je prethodno pripremiti sljedeću dokumentaciju u digitalnom obliku:

• fotografija studenta,
  • fotografija prednje strane osobne iskaznice,
  • fotografija stražnje strane osobne iskaznice,
  • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa,
  • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima školarine (ako ju je potrebno platiti).

Preporučuje se ispuniti upisni zahtjev već prvi dan 22. srpnja 2021. god. zbog mogućnosti potrebe dopune upisne dokumentacije. Potpuni upisni zahtjev treba biti predan do subote 24. srpnja 2021.

Troškovi upisa u prvu godinu preddiplomskog studija koji uključuju upisninu i paket upisne dokumentacije (upisni list, prijavni list, studentsku iskaznicu, ugovor, osiguranje studenta od posljedica nesretnog slučaja) u akademskoj godini 2021./2022. iznose 270,00 kuna. Za one studente koji već posjeduju studentsku SmartX karticu izdanu od Filozofskog fakulteta troškovi upisa i paketa upisne dokumentacije iznose 220,00 kuna.

Detaljnije informacije i podatke za uplatu možete pogledati na stranici Razredbeni postupak za upis na Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu 2021.

Okvirni postupak upisa u sedam koraka:

• Priprema potrebne digitalne dokumentacije:

• fotografija studenta,
    • fotografija prednje strane osobne iskaznice,
    • fotografija stražnje strane osobne iskaznice,
    • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima upisa,
    • fotografija ili dokument potvrde o uplaćenim troškovima školarine (ako je potrebno ju platiti).
  • Ispunjavanje online zahtjeva za upis.

• Nadopuna dokumentacije putem online sustava (ako je potrebna nadopuna bit ćete obaviješteni putem elektroničke pošte).

• Primanje obavijesti putem elektroničke pošte o uspješno obrađenom upisnom zahtjevu.

• Potvrda suglasnosti o obvezi slanja ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave poštom Fakultetu.

• Preuzimanje ugovora o studiranju, upisnog lista i izjave putem online sustava za upise.

• Slanje poštom ispisanih i potpisanih ugovora o studiranju (dva primjerka), upisnog lista (jedan primjerak) i izjave (jedan primjerak) na adresu:

Filozofski fakultet
    Ivana Lučića 3