Akademski zbor Filozofskoga fakulteta u Zagrebu Concordia discors pod vodstvom dirigenata Vinka Karmelića i Lobela Filipića sudjelovao je u nedjelju 7. studenoga 2021. na 54. Susretu hrvatskih pjevačkih zborova održanom u Hrvatskome narodnom kazalištu u Varaždinu. Susret u Varaždinu je ponajprije održan kao simbol opstanka zborskoga amaterizma. Ipak, tročlano stručno povjerenstvo koje je pratilo Susret odlučilo je dodijeliti nagradu Hrvatskoga društva skladatelja za najbolju izvedbu skladbe hrvatskoga autora. Nagradu je dobila Concordia discors za skladbu Emila Cossetta Tam prek Drave germlavica pod vodstvom Vinka Karmelića. Concordia discors taj je nastup ostvarila uz kratke i zahtjevne pripreme nakon jednogodišnje stanke. Čestitamo!