U okviru projekta Izazovi za društvene i humanističke znanosti: novi studiji i sustav kvalitete Filozofskog fakulteta u Zagrebu koji se financira iz Europskog socijalnog fonda Filozofski fakultet organizira jednodnevnu konferenciju pod nazivom ”Uloga kvalitete rada nastavnika u sustavu osiguravanja kvalitete visokog obrazovanja” u četvrtak 24. veljače 2022. s početkom u 12:00 sati u dvorani DVII Filozofskog fakulteta.

S obzirom na važnost teme i poticajnost programa konferenciju smatramo izvrsnom prilikom za razmjenu iskustava među sastavnicama našega Sveučilišta. Stoga Vas pozivamo da nam se pridružite na ovoj konferenciji.

Zbog osiguravanja adekvatnih uvjeta za održavanje konferencije s obzirom na epidemiološke preporuke molimo da se prethodno registrirate na poveznici do 21. veljače 2022.