U rad je puštena nova aplikacija putem koje studenti mogu plaćati svoje obroke u menzama SC-a i mnogo više!

Riječ je o inovativnoj usluzi digitalnog studentskog novčanika, koja predstavlja zamjenu za papir i kovanice, odnosno gotovinu i kartice. U suradnji sa Studentskim zborom Sveučilišta u Zagrebu, koji je i potaknuo inicijativu, te uz pomoć Studentskog centra, startup WeaPay je razvio mobilnu aplikaciju kao rješenje problemu kojeg su uvidjeli studenti.

Koristeći aplikaciju, moći ćete brzo i bezbolno, bezgotovinski i efikasno plaćati u menzama svoje obrok. U aplikaciji se prijavljuje putem AAI identiteta nakon čega je dovoljno samo prisloniti svoj uređaj na skener prilikom dolaska na blagajnu i stvari postaju riješene. Novac na aplikaciju može se uplatiti potpuno besplatno putem kartice ili uplatom s bankovnog računa. Uz to, putem aplikacije može se plaćati i u studentskim kafićima na vrlo jednostavan način skeniranjem QR koda. Također, vaši vam prijatelji na identičan način mogu uplatiti novac bez naknade.

Preuzmite aplikaciju putem linka WeaPay ili skeniraj QR kod:

POPIS RESTORANA u kojima je momentalno uvedena usluga:

• Restoran RGNF-PBF (fast food pizzeria)
  • Restoran Medicinskog fakulteta (linija 1)
  • Restoran Savska (Express linija 2 i 3)
  • Restoran Agronomija i šumarski fakultet (brza linija)
  • Restoran Veterinarski fakultet (linija 1)
  • Restoran NSK (linija)
  • Restoran TVZ (linija)
  • Restoran Ekonomski fakultet (Fast food KEF 1).

Usluga uskoro dolazi i u ostale restorane SC-a.