Pozivaju se svi na Psihozij, kongres studenata psihologije, koji u svibnju ove godine po osmi put organizira Kluba studenata psihologije ”STUP”. Na kongresu će sudjelovati stručnjaci iz raznih područja psihologije, kao što su klinička, organizacijska, biološka psihologija i dr.

Trodnevni program obogatit će tri plenarna predavanja, okrugli stol te mnoštvo radionica. Tri plenarna predavanja i okrugli stol na programu su:

• prof. dr. sc. Meri Tadinac – “Should I stay or should I go? Strategije izbora kratkoročnih i dugoročnih partnera”,

• dr. sc. Nada Anić – “Novo doba, novi načini rada”,

• dr. sc. Anja Wertag – “20 godina Mračne trijade: retrospektiva, perspektiva i prospektiva”,

• okrugli stol – “Djecu ipak ne donosi roda – važnost seksualne edukacije adolescenata” (moderatorica: dr. sc. Gordana Keresteš; sudionici: Tanja Jurin, Aleksandar Štulhofer, Maja Gabelica Šupljika, Bruna Profaca).

Neke od radionica na programu su:

• prof. Armela Gradac – “Dobar, bolji, sebi najgori – perfekcionizam iz psihodinamske perspektive”,

• Ivana Delač, prof. psih i dipl. psih. – “Zamisli da si.. školski psiholog – radionica o školskoj psihologiji”,

• Ana Spasojević, mag. psych. – “Employer branding u modernom odjelu ljudskih potencijala”,

• Tomislav Kuljiš – “Zašto smo takvi kakvi jesmo? (Kako su nas odredila iskustva iz prvih godina života?)”.

Veliki dio Psihozija čine studentske sekcije, na kojima studenti psihologije imaju mogućnost izložiti rezultate svojih istraživanja – kratkim predstavljanjem ili na poster sekciji.

Prijave za aktivne sudionike (koji žele prezentirati svoje istraživanje ili sudjelovati u poster sekciji) traju do 25. travnja, a za pasivne sudionike koji “samo” dolaze upiti sve novo znanje do 29. travnja.

Kotizacija za aktivne i pasivne sudionike s (fizičkim) materijalima s Kongresa iznosi 60 HRK, a za online sudjelovanje 15 HRK. Više informacija možete pronaći na linku s obrascem za prijavu.

Dodatne informacije o Kongresu: