Apsolventi diplomskog studija talijanistike Iva Miljanović, Hana Car i Goran Jerko Dujmović, pod mentorstvom prof. Filipin i prof. Piemontesea, osvojili su prvu nagradu na natječaju u sklopu obilježavanja ”22. tjedna talijanskog jezika u svijetu”.

Događanje se održalo u organizaciji Talijanskog instituta za kulturu u Zagrebu i to u kategoriji  B, predviđenoj za studente talijanistike pod nazivom ”Lo studente allo specchio: l’avventura dell’apprendimento dell’italiano degli studenti raccontata dagli studenti”. Čestitamo!

Pogledajte pobjednički video koji je pohvalio i veleposlanik Talijanske Republike Nj. E. Pierfrancesco Sacco.

Studenti talijanistike osvojili prvu nagradu u sklopu obilježavanja ''22. tjedna talijanskog jezika u svijetu''

Studenti talijanistike osvojili prvu nagradu u sklopu obilježavanja ”22. tjedna talijanskog jezika u svijetu”