Centar za razvoj karijere u suradnji s Odsjekom za psihologiju organizira četvrti po redu tjedan karijera „Karijera bez barijera“ – ciklus radionica i individualnih karijernih savjetovanja namijenjenih studentima FFZG-a svih studijskih grupa i razina studija.

Tjedan karijera održavat će se od 16. do 20. siječnja 2023.

Studenti će na radionicama saznati …

… kako što lakše steći radno iskustvo još tijekom studiranja,
… zašto je socijalni kapital važan pri zapošljavanju i kako ga steći,
… kako uspješno tražiti posao nakon završenog fakulteta,
… kako uspješno postavljati karijerne ciljeve i izraditi svoj karijerni plan,
… kako napisati životopis koji će ih istaknuti među drugim kandidatima,
… kako ostaviti dobar dojam na razgovoru za posao.

Kroz individualno karijerno savjetovanje sa psihologom studenti će saznati kako iskoristiti znanja stečena na fakultetu te riješiti dileme vezane uz buduću karijeru.

Na karijerno savjetovanje, željenu radionicu ili više njih, studenti se mogu prijaviti putem Omege na online kolegiju: „Karijera bez barijera“ koristeći lozinku za upis: bezbarijera.

Za više detalja o ovogodišnjem tjednu karijera kao i prijavi na željene aktivnosti posjetite web stranice Centra za razvoj karijere FFZG-a, na sljedećoj poveznici.

Veselimo se vašim prijavama!

Vaš CERK tim!

Tjedan karijera „Karijera bez barijera“