Služba za informatičku potporu Filozofskog fakulteta obavještava da je jučer, 11. prosinca oko 14:00 sati došlo do neočekivanog 𝗽𝗿𝗲𝗸𝗶𝗱𝗮 𝗶𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝘁𝘀𝗸𝗲 𝘃𝗲𝘇𝗲 prema zgradi Fakulteta. Ovaj prekid rezultirao je nedostupnošću fakultetske web stranice, e-pošte i ostalih računalnih servisa povezanih s Internetom.

Ustanovljeno je da je kvar izvan fakultetske zgrade, te je nadležna služba u CARNET-u odmah obaviještena o situaciji kako bi se poduzeli potrebni koraci za rješavanje problema.

Unatoč privremenim poteškoćama, želimo vas obavijestiti da je e-pošta s nastavkom @𝗺.𝗳𝗳𝘇𝗴.𝗵𝗿 funkcionalna izvan zgrade fakulteta, dok je e-pošta s nastavkom @𝗳𝗳𝘇𝗴.𝗵r i dalje funkcionalna unutar zgrade fakulteta.

Ispričavamo se na eventualnim neugodnostima koje ovo može uzrokovati te radimo na rješavanju problema kako bismo što prije vratili normalno funkcioniranje informatičkih sustava.